AT4NM10-I

AT4NM10-I

3.865,00 ден.   Спореди

AT4NM10-I, BGA559 (on Board), Atom D410 (Dual-core), Intel, DDR2 800/667, N, SATA 3 Gb/s*2 (support AHCI Mode), N, N, N, 0, Mini ITX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.865,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AT4NM10-I, BGA559 (on Board), Atom D410 (Dual-core), Intel, DDR2 800/667, N, SATA 3 Gb/s*2 (support AHCI Mode), N, N, N, 0, Mini ITX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

M5A87

M5A87

         
4.750,00 ден.
M5A78L

M5A78L

         
3.550,00 ден.
P41C-DE

P41C-DE

         
2.949,00 ден.

Најпопуларни производи