ASUS Zenpad Black, 7" IPS , 1024*600 (WSVGA), 10-finger capacitive touch screen, Ram 1 GB, Storage 16 GB EMMC, Camera Front: 0.3M Rear: 2M, Intel SoFIA Qar-Cord CPU (C3200), GPU Mali 450 MP4, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11 b/g

6.556,00 ден.   Спореди

7 Inch Tablet ASUS Zenpad Black, 7" IPS , 1024*600 (WSVGA), 10-finger capacitive touch screen, Ram 1 GB, Storage 16 GB EMMC, Camera Front: 0.3M Rear: 2M, Intel SoFIA Qar-Cord CPU (C3200), GPU Mali 45...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.556,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 Inch Tablet ASUS Zenpad Black, 7" IPS , 1024*600 (WSVGA), 10-finger capacitive touch screen, Ram 1 GB, Storage 16 GB EMMC, Camera Front: 0.3M Rear: 2M, Intel SoFIA Qar-Cord CPU (C3200), GPU Mali 450 MP4, Build-in high quality speaker * 1 Mic, BT 4.0, 802.11 b/g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка