ASUS X55A-BCL092A - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

ASUS X55A-BCL092A - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

18.499,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard 655 C4X77EA - AMD E1-1200 APU (1.4 GHz, 1 MB L2 cache, 2 cores) CPU, ATI MOBILITY™ Radeon® HD 7310M VGA, 2048MB-1600MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Integrated VGA Webcamera, DVD+/-RW ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard 655 C4X77EA - AMD E1-1200 APU (1.4 GHz, 1 MB L2 cache, 2 cores) CPU, ATI MOBILITY™ Radeon® HD 7310M VGA, 2048MB-1600MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, Integrated VGA Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Ralink 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 Combo, 6-cell (47 WHr) Li-Ion up to 6 hours Battery, 3 USB 2.0; 1 VGA; 1 HDMI; 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out; 1 RJ-45; 1 AC power 1 SD/MMC, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, Spill-resistant keyboard, AMD RS880M, SUSE Linux, 15.6 HD AntiGlare LED (1366x768) Преносни компјутери HP www.set.mk 13490 37886 Hewlett Packard 655 C4X77EA - AMD E1-1200 APU (1.4 GHz 730 5 nemaЗаштитна фолија за Apple iPhone 4/4S 3D Diamond predna i zadna Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 250 41099 Заштитна фолија за Apple iPhone 4/4S 3D Diamond predna i zadna 0 18 nemaЗаштитна фолија за Samsung N7100 Galaxy Note II Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 200 41101 Заштитна фолија за Samsung N7100 Galaxy Note II 0 18 ima pod 5Футрола на преклоп за Samsung i9300 Galaxy S III Book White Model1 Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 600 41102 Футрола на преклоп за Samsung i9300 Galaxy S III Book White Model1 0 18 nemaФутрола на преклоп за Samsung i9300 Galaxy S III Book Black Model1 Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 600 41103 Футрола на преклоп за Samsung i9300 Galaxy S III Book Black Model1 0 18 nemaФутрола силиконска за iPhone 5 Jekod transparent бела Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 500 41104 Футрола силиконска за iPhone 5 Jekod transparent бела 0 18 nemaФутрола силиконска за iPhone 5 Jekod transparent црна Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 500 41105 Футрола силиконска за iPhone 5 Jekod transparent црна 0 18 ima pod 5Футрола Flip Top Premium Samsung N7100 Galaxy Note II црна Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 700 41106 Футрола Flip Top Premium Samsung N7100 Galaxy Note II црна 0 18 nemaФутрола Flip Top Premium Samsung N7100 Galaxy Note II бела Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 700 41107 Футрола Flip Top Premium Samsung N7100 Galaxy Note II бела 0 18 nemaФутрола силиконска за iPhone 4/4S transparent црна Мобилни телефони Аксесориес Teracell www.set.mk 200 41108 Футрола силиконска за iPhone 4/4S transparent црна 0 18 nemaBOSCH WAE20165ME + MSM7151, Mашина за перење на алишта + Стапчест миксер, Бела боја, 7кг, 1000 вртежи, Vario Perfect - програмите се временски скратени и оптимизирани, 3Д Аква Спа систем на перење за подлабока пенетрација на водата, Енергетска класа А++, Електронски програматор, повеќестепена заштита од прелевање вода, систем за препознавање пена, контрола на нерамнотежа на барабанот, програм за волна, специјлани програми, 58дб, Димензии 85 x 60 x 59цм Апарати за домаќинство BOSCH www.set.mk 20999 65642 BOSCH WAE20165ME + MSM7151 730 18 nemaGorenje EC 630 AX, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, INOX рамка, Механичко управување, лево напред: 210/120 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, десно напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,лево назад: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 180mm, 2,4 kW, Hi-light грејач, Сигнализација на преостаната топлина, Димензии (Ш x В x Д): 59,4 x 9,2 x 51 cm Апарати за домаќинство Gorenje www.set.mk 17750 65643 Gorenje EC 630 AX 1095 18 nemaCartridge Epson 440/740/1160/1520 Black, 23ml - T051140 П. Материјал Various www.set.mk 90 31135 Cartridge Epson 440/740/1160/1520 Black 0 18 nemaCartridge Epson 440/740/1160/1520 Color, 36ml - T052040 П. Материјал Various www.set.mk 100 31136 Cartridge Epson 440/740/1160/1520 Color 0 18 nemaASUS X55A-BCL092A/4GB/500GB/BAG/Windows 7 Home - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4 GB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, Windows 7 Home Professional, X5TECH Laptop Bag XB-0115PC for 15.6 Notebook, Black, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms Преносни компјутери Asus www.set.mk 18999 37887 ASUS X55A-BCL092A/4GB/500GB/BAG/Windows 7 Home - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz 365 5 nemaASUS X55A-BCL092A - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2 GB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, Windows 7 Home Professional, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка