ASUS X54C-SO344/4GB (w/XB-H33 Carry Bag) - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M

23.490,00 ден.   Спореди

ASUS X54C-SO344/4GB (w/XB-H33 Carry Bag) - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Blu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X54C-SO344/4GB (w/XB-H33 Carry Bag) - Intel i3 2350M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 4cell 4400, Instant-On, HDMI, Intel HM65, WLAN bgN, 0.3MPix Webcam, 5-in-1 card reader, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, Altec Lansing, 2.6kg, XB-H33 Carry Bag, 15.6" HD LED (1366x768) non-glare, P/N: 90N9TY229A1A1100539Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка