ASUS X301A-RX246 (DARK BLUE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

ASUS X301A-RX246 (DARK BLUE) - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz

14.990,00 ден.   Спореди

ASUS X402CA-WX033 (ARTIC WHITE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz, 2M, 32nm, 17W), Intel HD2000 (Sandy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz (no mem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, N/A, Intel HM76 chipset, HDMI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X402CA-WX033 (ARTIC WHITE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz, 2M, 32nm, 17W), Intel HD2000 (Sandy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz (no mem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, N/A, Intel HM76 chipset, HDMI 1.4, 3xUSB (1xUSB 3.0), SD card reader, HD WebCam, Chiclet keyboard, 1.65kg, -, 38WHrs, 5136mAh,2S1P, 2-cell Li-ion polymer Battery Pack, -, 14.0 HD LED (1366x768) glare type, 16ms, PN 90NB0092-M00510 Преносни компјутери Asus www.set.mk 13990 38331 ASUS X402CA-WX033 (ARTIC WHITE) - Intel Celeron 847 DualCore (1.1GHz 730 5 nemaASUS X301A-RX246 (DARK BLUE), - Celeron 1000M DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz (1xmem.slot), 320GB 5400rpm, ODD N/A, Bluetooth 4.0, Intel HM70 chipset, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), 2-in-1 card reader, Altec Lansing speakers, 0.3Mpix WebCam, Seamless chiclet keyboard, -, 6cell 4400, -, 13.3 HD LED (1366x768) glare type, PN 90NLOA215H1E1400139U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка