ASUS WT400 MOUSE/GY, Gray, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1G00MU00020-

999,00 ден.   Спореди

ASUS WT400 MOUSE/GY, Gray, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1G00MU00020-


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS WT400 MOUSE/GY, Gray, Optical 1.000DPI, P/N: 90-XB1G00MU00020-

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка