®Asus Wireless LAN PCI WL-138G 802.11g 54 Mbit PCI Marvell (90-I9B0E1-0PAZ)

1.147,00 ден.   Спореди

®Asus Wireless LAN PCI WL-138G 802.11g 54 Mbit PCI Marvell (90-I9B0E1-0PAZ)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.147,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.157,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®Asus Wireless LAN PCI WL-138G 802.11g 54 Mbit PCI Marvell (90-I9B0E1-0PAZ)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка