ASUS U36SD-RX287 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS U36SD-RX287 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

38.990,00 ден.   Спореди

ASUS U36SD-RX287 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M) CPU, nVidia GeForce GT520M 1GB DDR3 w/Optimus Technology VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 38.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U36SD-RX287 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M) CPU, nVidia GeForce GT520M 1GB DDR3 w/Optimus Technology VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth, Battery 8 cell 5600 (up to 10hr), 19mm height, 1.66kg, Optimus, Mg-alloy top case, Fiberglass bottom, USB 3.0, HDMI, SPDIF, US KB, 13.3" SLIM HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка