ASUS U32U-RX020D (SILVER PURPLE) - AMD Zacate Dual-Core E450 (1.65GHz

ASUS U32U-RX020D (SILVER PURPLE) - AMD Zacate Dual-Core E450 (1.65GHz

24.990,00 ден.   Спореди

ASUS U32U-RX020D (SILVER PURPLE) - AMD Zacate Dual-Core E450 (1.65GHz, 2x512kB, 18W) CPU, AMD Radeon Mobility HD6320 (E450) APU VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetoot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U32U-RX020D (SILVER PURPLE) - AMD Zacate Dual-Core E450 (1.65GHz, 2x512kB, 18W) CPU, AMD Radeon Mobility HD6320 (E450) APU VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 8 cell 5600, >12hrs bat.life, AMD M780G chipset, 1.6kg, Instant-on, 3xUSB (2xUSB3.0) with USB charger, HDMI, Brushed Aluminium cover, Ice-cool, 13.3" SLIM HD LED (1366x768) Glare 16ms, P/N: 90N2JA2141122260939

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка