ASUS U31JG-RX067D (Black) - Intel Core i3 380M (2.53GHz/3M) TurboBoost CPU

ASUS U31JG-RX067D (Black) - Intel Core i3 380M (2.53GHz/3M) TurboBoost CPU

33.990,00 ден.   Спореди

ASUS U31JG-RX067D (Black) - Intel Core i3 380M (2.53GHz/3M) TurboBoost CPU, nVIDIA GeForce GT415M 1GB GDDR3 (N11P-GV) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Bluetooth 2.1, Battery 6cell 4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS U31JG-RX067D (Black) - Intel Core i3 380M (2.53GHz/3M) TurboBoost CPU, nVIDIA GeForce GT415M 1GB GDDR3 (N11P-GV) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Bluetooth 2.1, Battery 6cell 4400, Webcam, Optimus switchable, HDMI, 1" thickness, 13.3" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка