Asus SBW-06D2X-U Blu-Ray External

5.451,00 ден.   Спореди

ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06D2X-U/BLK/G/AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.451,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06D2X-U/BLK/G/AS

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка