ASUS P8B75-V

ASUS P8B75-V

4.499,00 ден.   Спореди

ASUS P8B75-V, CPU Socket LGA1155 for 3rd/2nd Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™, i3/Pentium®/Celeron® Processors, Chipset Intel® B75, 4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3, Dual Channel Memory Architecture, 600M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8B75-V, CPU Socket LGA1155 for 3rd/2nd Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™, i3/Pentium®/Celeron® Processors, Chipset Intel® B75, 4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3, Dual Channel Memory Architecture, 600MHz and higher frequency is supported by Intel® 3rd generation processors, Integrated Graphics Processor, Multi-VGA output support : DVI/RGB ports, Supports Intel® HD Graphics, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (blue), 1 x PCIe 2.0 x16 (x4 mode, black), 2 x PCIe 2.0 x1, 3 x PCI, 1 x SATA 6Gb/s port(s), gray, 5 x SATA 3Gb/s port(s), blue, LAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи