ASUS P8B75-M LE

ASUS P8B75-M LE

3.799,00 ден.   Спореди

ASUS P8B75-M LE, CPU Socket LGA1155, Intel B75, 2DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), N, SATA 6Gb/s*1 + SATA 3Gb/s*5, 6+2 CH(HD), mi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P8B75-M LE, CPU Socket LGA1155, Intel B75, 2DDR3(Dual Channel) , 1 x D-Sub + 1 x DVI + 1 x HDMI, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 + 1 x PCIe 2.0 x16 (@x4 mode), N, SATA 6Gb/s*1 + SATA 3Gb/s*5, 6+2 CH(HD), microATX, P/N: 90-MIBIA0-G0EAY0DZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи