ASUS nVidia® GeForce® 210 (EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP)) 1GB GDDR3

1.804,00 ден.   Спореди

ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP)
nVidia® GeForce® 210
PCIe x16
1024 MB
DDR3, 64-bit
Raboten takt GPU 589 MHz
Takt na memorija 1200 MHz
DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.804,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP)
nVidia® GeForce® 210
PCIe x16
1024 MB
DDR3, 64-bit
Raboten takt GPU 589 MHz
Takt na memorija 1200 MHz
DVI-I, HDTV da, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600
Low profile bracket (1 slot x 2kom)

more info: https://www.asus.com/Graphics-Cards/EN210_SILENTDI1GD3V2LP/specifications/

Рам капацитет 1 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка