ASUS N76VJ-T5030D/8GB (HD

ASUS N76VJ-T5030D/8GB (HD

45.990,00 ден.   Спореди

ASUS N76VJ-T5030D/8GB (HD, 2GB VGA) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 45.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N76VJ-T5030D/8GB (HD, 2GB VGA) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 4.0 + Intel WiDi, Battery 6cell 5200, Illuminated Keyboard, Intel HM76 chipset, B&O Ice Power speakers, 4xUSB3.0, HD WebCam, HDMI 1.4, Display Port, 3.6kg, External Subwoofer, 17.3" HD+ LED (1600x900) 16ms non-glare Wide-View, P/N: 90NB0041-M00330

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка