ASUS N71JA-TY047 - Intel Core i3 350M (2.26 GHz / 3MB Cache) CPU

ASUS N71JA-TY047 - Intel Core i3 350M (2.26 GHz / 3MB Cache) CPU

31.990,00 ден.   Спореди

ASUS N71JA-TY047 - Intel Core i3 350M (2.26 GHz / 3MB Cache) CPU, Ati X5730HD 1GB DDR3 DX11 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, 6cell 4400,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N71JA-TY047 - Intel Core i3 350M (2.26 GHz / 3MB Cache) CPU, Ati X5730HD 1GB DDR3 DX11 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, 6cell 4400, Webcam, USB 3.0, chiclet, Switchable graphic, Frameless, 17" HD+ LED (1600x900) Frameless

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка