ASUS N55SF-S2320 (WHITE) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS N55SF-S2320 (WHITE) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

42.990,00 ден.   Спореди

ASUS N55SF-S2320 (WHITE) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M Cache) CPU, nVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Ca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 42.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N55SF-S2320 (WHITE) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M Cache) CPU, nVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200, Intel HM65, B&O Ice Power speakers, 4xUSB (2xUSB 3.0), Wave keyboard, HD WebCam, eSATA, HDMI, Carry Case, External Subwoofer, 15.6" HD+ LED (1600x900) non-glare

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка