ASUS K95VJ-YZ020D (DARK INDIGO) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3

ASUS K95VJ-YZ020D (DARK INDIGO) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3

49.990,00 ден.   Спореди

ASUS K95VJ-YZ020D (DARK INDIGO) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3, 6M, 22nm) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 635M(N13P-GLR) 1GB VRAM VGA, 12.288 MB DDR3-1600MHz (1 slot free) RAM, 1 TB 7200 rpm HDD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 49.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K95VJ-YZ020D (DARK INDIGO) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3, 6M, 22nm) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 635M(N13P-GLR) 1GB VRAM VGA, 12.288 MB DDR3-1600MHz (1 slot free) RAM, 1 TB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 6cell 5200mAh, Intel HM76, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, 4xUSB (2xUSB3.0), Dark Indigo IMR, 4.1kg, 18.4" FHD LED (1920x1080), 8ms, 220nit, P/N: 90NB00C1-M00770

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка