ASUS K75VM-TY027 (ALUMINIUM) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3

ASUS K75VM-TY027 (ALUMINIUM) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3

42.990,00 ден.   Спореди

ASUS K75VM-TY027 (ALUMINIUM) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3, 6M, 22nm) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 42.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K75VM-TY027 (ALUMINIUM) - Intel QuadCore i7 3610QM (2.3GHz/Turbo 3.3, 6M, 22nm) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 5200, Intel HM76, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, 4xUSB (2xUSB 3.0), SD Card Reader, 3.1kg, Aluminium Champaigne & Smoky Black IMR Top cover, 17.3" HD+ LED (1600x900) 16ms, P/N: 90N7EL815A542800139C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка