ASUS K73SD-TY190 (WHITE IMR) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

ASUS K73SD-TY190 (WHITE IMR) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

39.990,00 ден.   Спореди

ASUS K73SD-TY190 (WHITE IMR) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce 610M (N13M-GE1-S) 1GB VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K73SD-TY190 (WHITE IMR) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce 610M (N13M-GE1-S) 1GB VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 5200, (WB KB), Intel HM65, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, 4xUSB 2.0, 3-in-1 card reader, 3.2kg, 17.3" HD+ LED (1600x900) glare 16ms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка