ASUS K55VD-SX123 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

ASUS K55VD-SX123 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

31.990,00 ден.   Спореди

ASUS K55VD-SX123 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB DDR3 VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Lay...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55VD-SX123 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB DDR3 VRAM VGA, 6144 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 6cell 4700mAh Durabatt, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90N8DC4941544A00139

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка