ASUS K55A-SX091 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

ASUS K55A-SX091 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

26.999,00 ден.   Спореди

ASUS K55A-SX091 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Blue...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55A-SX091 (IMR PURE WHITE) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 6cell 4700mAh Durabatt, 56W, 5:00hrs battery life, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90N89A5A41642200139

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка