ASUS K53U-SX152D (1B) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz

14.999,00 ден.   Спореди

ASUS K53U-SX152D (1B) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz, 2x512kB, 9W), AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53U-SX152D (1B) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz, 2x512kB, 9W), AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400mAh, HDMI 1.4, 3xUSB, Dark Brown, MAT IMR, UBUNTU 11.1. (LibreOffice, Firefox, Banshee media player…), 15.6" HD LED (1366x768), P/N: 90N58A129A145300139C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка