ASUS K53SD-SX522/8GB/750GB HDD (ALUMINIUM BROWN

ASUS K53SD-SX522/8GB/750GB HDD (ALUMINIUM BROWN

33.999,00 ден.   Спореди

ASUS K53SD-SX522/8GB/750GB HDD (ALUMINIUM BROWN, 2GB VGA) - Intel i5 2450M (2.5GHz/Turbo 3.1GHz, 3M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53SD-SX522/8GB/750GB HDD (ALUMINIUM BROWN, 2GB VGA) - Intel i5 2450M (2.5GHz/Turbo 3.1GHz, 3M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:00hrs battery life, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM 65 chipset, HDMI 1.3, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, IceCool, Aluminium chassis, 15.6" HD LED (1366x768), 16ms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка