ASUS K53SD-SX138 SILVER
ASUS K53SD-SX138 SILVER

ASUS K53SD-SX138 SILVER

34.990,00 ден.   Спореди

боја aluminium silver дисплеј 15.6" hd led (1366x768) cpu intel i5 2450m 2.5ghz/turbo3.1ghz 3m vga nvidia® geforce® 610m 2gb vram ram 8gb ddr3-1333mhz hdd 750 gb 5400 rpm батерија 6cell 5200mah подаро...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


боја aluminium silver дисплеј 15.6" hd led (1366x768) cpu intel i5 2450m 2.5ghz/turbo3.1ghz 3m vga nvidia® geforce® 610m 2gb vram ram 8gb ddr3-1333mhz hdd 750 gb 5400 rpm батерија 6cell 5200mah подарок торбица

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка