ASUS K53SD-SX1358 (ALUMINIUM BROWN

ASUS K53SD-SX1358 (ALUMINIUM BROWN

35.999,00 ден.   Спореди

ASUS K53SD-SX1358 (ALUMINIUM BROWN, 2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 35.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53SD-SX1358 (ALUMINIUM BROWN, 2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:00hrs battery life, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM 65 chipset, HDMI 1.3, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, IceCool, Aluminium chassis, 15.6" HD LED (1366x768), 16ms, P/N: 90N3ELD541192900139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка