ASUS K53E-SX687 (SILVER) -  Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS K53E-SX687 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

29.990,00 ден.   Спореди

ASUS K53E-SX687 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M) CPU, Intel GT2 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0 + WiD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53E-SX687 (SILVER) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3M) CPU, Intel GT2 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0 + WiDi, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Optimus, Fingerprint Resistant, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка