ASUS K53E-SX2069/4GB (WHITE IMR) - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz

22.990,00 ден.   Спореди

ASUS K53E-SX2069/4GB (WHITE IMR) - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Doub...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53E-SX2069/4GB (WHITE IMR) - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Fingerprint Resistant, 15.6" HD LED (1366x768), P/N: 90N3CADI5A2I2100139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка