ASUS K53E-SX1919/4GB (ALU RED) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

ASUS K53E-SX1919/4GB (ALU RED) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz

20.499,00 ден.   Спореди

ASUS K53E-SX2084O/4GB (ALUMINIUM BLUE) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double La...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.499,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53E-SX2084O/4GB (ALUMINIUM BLUE) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, ALUMINIUMminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Fingerprint Resistant, Windows 7 Starter, Office Starter, 15.6 HD LED (1366x768), P/N: 90N3CADC5A2J11OE139Y Преносни компјутери Asus www.set.mk 19990 37297 ASUS K53E-SX2084O/4GB (ALU BLUE) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz 730 5 nemaASUS K53E-SX1919/4GB (ALU RED) - Intel Celeron B815 DualCore (1.6GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Fingerprint Resistant, 15.6 HD LED (1366x768), P/N: 90N3CADD5A2J2100139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка