ASUS K52JT-SX307/4GB - Intel Pentium P6200 (2.13GHz

ASUS K52JT-SX307/4GB - Intel Pentium P6200 (2.13GHz

21.990,00 ден.   Спореди

ASUS K52JT-SX307/4GB - Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) CPU, ATI Radeon HD6370 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K52JT-SX307/4GB - Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) CPU, ATI Radeon HD6370 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 4400, Webcam, HDMI, DDR3, DirectX 11 (ID 1C - Glossy Dark Blue Cover, Matt Titanium Gray C part with Wave KB), 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка