ASUS Intel Cooler P5A2-8LB2

ASUS Intel Cooler P5A2-8LB2

297,00 ден.   Спореди

ASUS Intel Cooler P5A2-8LB2, Socket Type Intel P4 LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Intel Cooler P5A2-8LB2, Socket Type Intel P4 LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка