ASUS HS-W1 High Quality USB Wireless VOIP headset

ASUS HS-W1 High Quality USB Wireless VOIP headset

3.999,00 ден.   Спореди

ASUS HS-W1 High Quality USB Wireless VOIP headset, Plug & play, 2.4GHz wireless transmission, Rotate-to-mute, noise filtering microphone, Acoustic tuning with built-in equalizer, Charging Method: PC U...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS HS-W1 High Quality USB Wireless VOIP headset, Plug & play, 2.4GHz wireless transmission, Rotate-to-mute, noise filtering microphone, Acoustic tuning with built-in equalizer, Charging Method: PC USB port, Battery Type: Lithium Polymer, 450mAH, Battery Listening Time : Up to 8 hours.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка