ASUS GT640-1GD3

4.590,00 ден.   Спореди

ASUS GT640-1GD3, NVIDIA GeForce GT640, PCIE/PCIE 3,0, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128bit, Engine CLK (MHz) 901, Memory CLK (MHz) 1782, Shader CLK (MHz) 1802, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT640-1GD3, NVIDIA GeForce GT640, PCIE/PCIE 3,0, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128bit, Engine CLK (MHz) 901, Memory CLK (MHz) 1782, Shader CLK (MHz) 1802, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x 1), DVI Output x2 (DVI-I), HDMI Output x1 (via Mini HDMI to HDMI adaptor x 1), HDCP Support, Super Alloy Power, Dust-proof Fan, GPU Tweak, P/N 90-C1CSB0-S0UAN0YZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка