ASUS GT630-1GD5

ASUS GT630-1GD5

4.690,00 ден.   Спореди

ASUS GT630-1GD5, NVIDIA GeForce GT 630, PCI Express 2.0, Engine Clock 810 MHz, Memory Clock 3.2 GHz ( 800 MHz GDDR5 ), 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT630-1GD5, NVIDIA GeForce GT 630, PCI Express 2.0, Engine Clock 810 MHz, Memory Clock 3.2 GHz ( 800 MHz GDDR5 ), 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Outpu, DVI Output, HDMI Output, HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка