ASUS GT610-1GD3-L

2.999,00 ден.   Спореди

ASUS GT610-1GD3-L, NVIDIA GeForce GT610, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1GB, Memory Type DDR3 64 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz)1200MHz, Shader CLK(MHz)1620, Card Dimension6.5 x 0.7DVI 1x Nati...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT610-1GD3-L, NVIDIA GeForce GT610, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1GB, Memory Type DDR3 64 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz)1200MHz, Shader CLK(MHz)1620, Card Dimension6.5 x 0.7DVI 1x Native Dual-link DVI-I

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка