ASUS F1A55 R2.0

ASUS F1A55 R2.0

3.499,00 ден.   Спореди

ASUS F1A55 R2.0, AMD Socket FM1 A- Series, Supports CPU up to 4 cores, AMD A55 FCH (Hudson D2), 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR3 2250(O.C.)/1866/1600/1333/1066 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory, Dual Channel M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS F1A55 R2.0, AMD Socket FM1 A- Series, Supports CPU up to 4 cores, AMD A55 FCH (Hudson D2), 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR3 2250(O.C.)/1866/1600/1333/1066 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory, Dual Channel Memory Architecture, The Max. 64GB memory capacity, Integrated AMD Radeon™ HD 6000 Series Graphics in Llano APU,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка