ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP)

ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP)

1.999,00 ден.   Спореди

ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 589MHz, Memory CLK (MHz) 600MHz (1200MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1200MHz, D-Sub Output x1, DVI Output...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 589MHz, Memory CLK (MHz) 600MHz (1200MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1200MHz, D-Sub Output x1, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support P/N: 90-C1CP6Z-LOUANAYZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка