ASUS EN210-1GD3-L

ASUS EN210-1GD3-L

1.699,00 ден.   Спореди

ASUS EN210-1GD3-L, NVIDIA GeForce 210, PCI Express 2.0, Video Memory DDR3 1GB, Engine Clock 589 MHz, Memory Clock 1200 MHz ( 600 MHz DDR3 ), Memory Interface 64-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EN210-1GD3-L, NVIDIA GeForce 210, PCI Express 2.0, Video Memory DDR3 1GB, Engine Clock 589 MHz, Memory Clock 1200 MHz ( 600 MHz DDR3 ), Memory Interface 64-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Output : Yes x 1, DVI Output : Yes x 1, HDMI Output : Yes x 1, HDCP Support,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка