ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5

11.990,00 ден.   Спореди

ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5, PCIE 2.1, Radeon HD6950, Memory 1GB, Memory Type DDR5 256 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4.8GHz, 1x Dual-link DVI 1x Single-link DVI (HDCP support), Power Ca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5, PCIE 2.1, Radeon HD6950, Memory 1GB, Memory Type DDR5 256 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 4.8GHz, 1x Dual-link DVI 1x Single-link DVI (HDCP support), Power Cable, CrossFire bridge, DVI-to-HDMI adaptor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка