ASUS EAH6570/DI/1GD3(LP)

ASUS EAH6570/DI/1GD3(LP)

2.990,00 ден.   Спореди

ASUS EAH6570/DI/1GD3(LP), Radeon HD6570, PCIE PCIE 2.1, Memory 1024MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 1.8GHz, 1 x DVI-I (HDCP support), 1 x Native HDMI, 1 x D-Sub Out...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EAH6570/DI/1GD3(LP), Radeon HD6570, PCIE PCIE 2.1, Memory 1024MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 1.8GHz, 1 x DVI-I (HDCP support), 1 x Native HDMI, 1 x D-Sub Output, P/N 90-C1CQS0-L0UAN0YZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка