ASUS EAH6450 SILENT/DI/1GD3(LP)

ASUS EAH6450 SILENT/DI/1GD3(LP)

2.199,00 ден.   Спореди

ASUS EAH6450 SILENT/DI/1GD3(LP), Radeon HD 6450 PCI-E 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 625, Memory CLK (MHz) 1.2GHz, 1x DVI-D (HDCP support), 2X 1-slot LP Bracket, P/N: 90-C1C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EAH6450 SILENT/DI/1GD3(LP), Radeon HD 6450 PCI-E 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 625, Memory CLK (MHz) 1.2GHz, 1x DVI-D (HDCP support), 2X 1-slot LP Bracket, P/N: 90-C1CQ0F-L0UANAYZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка