ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP)

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP)

2.199,00 ден.   Спореди

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP), PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5450, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 800(400MHz DDR3), DVI-I Output x1, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP), PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5450, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 650, Memory CLK (MHz) 800(400MHz DDR3), DVI-I Output x1, HDMI Output x1, HDTV Output x1, HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка