ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24B5ST/BLK/B/AS

ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24B5ST/BLK/B/AS

899,00 ден.   Спореди

ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24B5ST/BLK/B/AS , 24xDVD+-R/12xDL/12xDVD-RAM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24B5ST/BLK/B/AS , 24xDVD+-R/12xDL/12xDVD-RAM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка