Asus Cooler Lion Square, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 16~28 dBA, 2,300 rpm ± 10%, Cu. Base + Al. Fins + 4 x 8 Heat pipes
Asus Cooler Lion Square, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 16~28 dBA, 2,300 rpm ± 10%, Cu. Base + Al. Fins + 4 x 8 Heat pipes

Asus Cooler Lion Square, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 16~28 dBA, 2,300 rpm ± 10%, Cu. Base + Al. Fins + 4 x 8 Heat pipes

2.290,00 ден.   Спореди

Asus Cooler Lion Square, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 16~28 dBA, 2,300 rpm ± 10%, Cu. Base + Al. Fins + 4 x 8 Heat pipes


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Cooler Lion Square, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 16~28 dBA, 2,300 rpm ± 10%, Cu. Base + Al. Fins + 4 x 8 Heat pipes

Тип на вентилатор CPU
Сокет 775/754/939/AM2/AM2+
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка