ASUS Blu-ray Black 12X BD-R 2X BD-RE 16X DVD+R 12X DVD-RAM 8X BD-ROM 8MB Cache SATA Blu-ray Writer BW-12B1LT/BLK/G/AS LightScribe Support

ASUS Blu-ray Black 12X BD-R 2X BD-RE 16X DVD+R 12X DVD-RAM 8X BD-ROM 8MB Cache SATA Blu-ray Writer BW-12B1LT/BLK/G/AS LightScribe Support

5.499,00 ден.   Спореди

ASUS Blu-ray Black 12X BD-R 2X BD-RE 16X DVD+R 12X DVD-RAM 8X BD-ROM 8MB Cache SATA Blu-ray Writer BW-12B1LT/BLK/G/AS LightScribe Support, BLURAY BD WRITER BW-12B1LT/BLK/G/AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Blu-ray Black 12X BD-R 2X BD-RE 16X DVD+R 12X DVD-RAM 8X BD-ROM 8MB Cache SATA Blu-ray Writer BW-12B1LT/BLK/G/AS LightScribe Support, BLURAY BD WRITER BW-12B1LT/BLK/G/AS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка