ASUS A53E-SX261 (SEDUCTION PINK) - Intel Pentium B940 DualCore (2GHz

ASUS A53E-SX261 (SEDUCTION PINK) - Intel Pentium B940 DualCore (2GHz

21.990,00 ден.   Спореди

ASUS A53E-SX261 (SEDUCTION PINK) - Intel Pentium B940 DualCore (2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Blue...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS A53E-SX261 (SEDUCTION PINK) - Intel Pentium B940 DualCore (2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Optimus, Colour: Pink, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка