ASUS A53BY-SX087 - AMD Zacate Dual-Core E350 (1.6GHz

ASUS A53BY-SX087 - AMD Zacate Dual-Core E350 (1.6GHz

19.990,00 ден.   Спореди

ASUS A53BY-SX087 - AMD Zacate Dual-Core E350 (1.6GHz, 2x512kB, 18W) CPU, AMD Radeon HD 6470M 512MB VRAM VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS A53BY-SX087 - AMD Zacate Dual-Core E350 (1.6GHz, 2x512kB, 18W) CPU, AMD Radeon HD 6470M 512MB VRAM VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400mAh, HDMI 1.4, 3xUSB, Carry Case, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка