ASUS 27 Wide MX279H	1750	5	nemaINDESIT PBAA 33 V D, Фрижидер со долна комора, Поларно бел, NO FROST, ЛЦД Дисплеј со целосна контрола, 366л ( 235л 131л), Fast freeze функција, 41деци

ASUS 27 Wide MX279H 1750 5 nemaINDESIT PBAA 33 V D, Фрижидер со долна комора, Поларно бел, NO FROST, ЛЦД Дисплеј со целосна контрола, 366л ( 235л 131л), Fast freeze функција, 41деци

19.999,00 ден.   Спореди

ASUS 27 Wide MX279H, LED, Panel Size: Wide Screen 27.0(68.6cm) 16:9, Panel Type : AH-IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2 ASUS Smar...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 27 Wide MX279H, LED, Panel Size: Wide Screen 27.0(68.6cm) 16:9, Panel Type : AH-IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2 ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80.000.000:1, Viewing Angle (CR>10) : 178°(H)/178°(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M P/N AS MX279H BK/5MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка