ASUS 23 Wide MX239H	1050	5	nemaASUS 22 Wide VS229H, Panel Size: Wide Screen 21.5(54.6cm) 16:9, Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.248mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000

ASUS 23 Wide MX239H 1050 5 nemaASUS 22 Wide VS229H, Panel Size: Wide Screen 21.5(54.6cm) 16:9, Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.248mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000

12.999,00 ден.   Спореди

ASUS 23 Wide MX239H, Panel Size: Wide Screen 23.0(58.4cm) 16:9, Panel Type : AH-IPS, 1920x1080, Full HD 1080P, Brightness(Max) : 250 cd/2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 23 Wide MX239H, Panel Size: Wide Screen 23.0(58.4cm) 16:9, Panel Type : AH-IPS, 1920x1080, Full HD 1080P, Brightness(Max) : 250 cd/2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR>=10) : 178°(H)/178°(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI x 2, D-Sub, DVI-D (via HDMI-to-DVI cable), 3.5mm Mini-Jack, HDMI, Accessories: VGA cable, Audio cable, Power cord, Power adapter, Quick start guide, HDMI-to-DVI cable, Warranty Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка