ASUS 23 3D Wide VG23AH	1050	5	nemaASUS GigaX 1005B V4, 5 Ports 10/100, GX1005B/G/CEE/EUROPE	Мрежна опрема	Asus	www.set.mk	699	28294	ASUS GigaX 1005B V4	730	18	nemaASUS GigaX 1008B,  8 Ports 10/100, GX1008B/G/CEE/EUROPE	Мрежна опрем

ASUS 23 3D Wide VG23AH 1050 5 nemaASUS GigaX 1005B V4, 5 Ports 10/100, GX1005B/G/CEE/EUROPE Мрежна опрема Asus www.set.mk 699 28294 ASUS GigaX 1005B V4 730 18 nemaASUS GigaX 1008B, 8 Ports 10/100, GX1008B/G/CEE/EUROPE Мрежна опрем

15.999,00 ден.   Спореди

ASUS 23 3D Wide VG23AH, Panel Size: Wide Screen 23.0(58.4cm), Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contra...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 23 3D Wide VG23AH, Panel Size: Wide Screen 23.0(58.4cm), Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR>10) : 178°(H)/178°(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка